PLC Programátor Ústín

Aktualizováno:

14. 2. 2020

Lokalita pracoviště:

Ústín

Znalost cizích jazyků:

Angličtina

Nabízený plat:

30000 - 50000 Kč

Značka:

18135100795

Požadavky

Práce s PC

Náplň práce

Pracoviště: Ústín č.p. 88.

Přijďte pracovat pro náš tým v oblastech vývoje speciálních digitálních ink-jet tiskových strojů a 3D tiskáren.
Hledáme kolegu, který se bude věnovat především programování PLC automatů pro tisková návrhů polohovacích systémů a tvorbě potřebné dokumentace.
Znalost automatizačních prvků mitsubishi a fanuc vítána. Velmi oceňujeme kreativní přístup, samostatnost a časovou flexibilitu.
Požadujeme komunikativní znalost anglického jazyka, řidičský průkaz sk. B.
Nabízíme základní plat 30.000 - 40.000 Kč základ + 10.000 Kč měsíční odměna a stravenky.
Pracovní pozice je vhodná i pro absolventy, předchozí praxe je výhodou.
Zaměstnanecké výhody: prémie až 10.000 Kč, stravenky.

První kontakt je možný POUZE telefonicky (8:00 - 16:00) nebo emailem.