Informační specialista pro IT technologie Zlín

Aktualizováno:

14. 2. 2020

Lokalita pracoviště:

Zlín

Nabízený plat:

20000 - 30000 Kč

Značka:

16453210714

Náplň práce

Náplní práce je zajišťování provozu a obchodní činnosti ve španělsky mluvících zemích-serverovny pro IT technologie.
Požadavky: aktivní řidič, znalost španělského a anglického jazyka. Komunikační schopnosti, flexibilita, kreatvnost, samostatnost. Administrativní zkušenosti.
Zaměstnanecké výhody: ubytování, příspěvek na dopravu, finanční bonusy.
Místo výkonu práce: sídlo zaměstnavatele Bratří Jaroňků 5217, 76001 Zlín + dle potřeby provozovna zaměstnavatele Masarykova 82, Tlumačov + jednorázově nebo krátkodobě místa obchodních zájmů a potřeb zaměstnavatele v České republice. Dále dle dohody a potřeby z místa bydliště zaměstnance.