Řidiči Svatá

Aktualizováno:

14. 2. 2020

Lokalita pracoviště:

Svatá

Nabízený plat:

14900 - 18000 Kč

Značka:

14637040720

Náplň práce

ŘIDIČI - Místo výkonu práce: Zdice - státy EU. Požadavky: ŘP sk. B + praxe na dodávkovém voze, částečná znalost německého / anglického jazyka. Kontakt: emailem (zaslat životopis), telefonicky (8:00-18:00).

Podobné nabídky práce

Vrátný Beroun

aktivní nabídka Beroun Agentura PANCÉŘ s.r.o.
96 - 110 Kč za hodinu

Operátorka na kartonážní lince, mzda až 25 000 Kč, volné víkendy

před týdnem Hořovice O.K. solution, s.r.o. - Praha
21000 - 25000 Kč za měsíc

Dělník ve výseku, mzda až 26 000,- Kč, volné víkendy

19000 - 26000 Kč za měsíc

Dělnice ručního potahu, mzda až 22 500,- Kč, volné víkendy

20000 - 22500 Kč za měsíc

Montér na výrobu dopisních obálek,mzda až 31 000Kč,volné víkendy

25500 - 31000 Kč za měsíc

Manažer Výroby mimo automotive

aktivní nabídka Beroun Tokata Consultancy s.r.o.

Dělník ve výrobě

aktivní nabídka Beroun Trenkwalder a.s.

Jednoduchá výroba pro muže i ženy, svozová doprava

před týdnem Beroun Manuvia a.s. organizační složka
S ubytováním

Úklidový pracovník

před týdnem Králův Dvůr RPM Service s.r.o.
100 Kč za měsíc

Název firmy

Renáta Lvová

Kontaktní osoba:
Petr Jonáš
Tel: +420 606 063 420
E-mail: seniortaxi.beroun@post.cz

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.