Řidič/ka kamionu (MKD) Cheb

Aktualizováno:

14. 2. 2020

Lokalita pracoviště:

Cheb

Nabízený plat:

18500 - 40000 Kč

Značka:

9112960754

Náplň práce

Místo výkonu práce: Podhradská 5, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu určitou. Náplň práce: přeprava pouze ČR - Německo a zpět (víkendy jsou řidiči doma v ČR). Požadujeme: praxe min. 1 rok, flexibilita, slušné vystupování, dobrá komunikativnost, samostatnost. Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat Po-Pá 8:00-17:00 h) anebo e-mailem.

Podobné nabídky práce

Operátor logistiky

před 2 dny Cheb Hofmann Wizard s.r.o. Import
25000 - 30000 Kč za měsíc

Obchodní zástupce | až 60. 000,- Kč měsíčně

před týdnem Cheb PROFI CREDIT Czech, a.s.

Strážný,Mariánské Lázně

aktivní nabídka Mariánské Lázně HENIG - security servis, s. r. o.
99 Kč za hodinu

Pokladní/Prodavačka

před týdnem Třebeň Hofmann Wizard s.r.o. Import
17800 - 20000 Kč za měsíc

Brigáda v Hypermarketu - doplňování zboží, pokladny

aktivní nabídka Cheb Hofmann Wizard s.r.o. Import

Řidič VZV, 220 Kč - 257 Kč hodinová sazba

před týdnem Velké Popovice, Týnec nad Sázavou PARTNER 4 JOB s.r.o.
220 - 257 Kč za hodinu

Řidič / skladník na VZV, 150Kč/hod

před týdnem Nupaky ABZAKOVO spol.s.r.o.
150 Kč/hod

Údržbář, řidič, zásobovač (Z21222)

dnes Hradec Králové Barlett & Cenbright s.r.o.

Údržbář, řidič, zásobovač (Z21220)

dnes Praha Barlett & Cenbright s.r.o.

Řidič VZV

aktivní nabídka Mladá Boleslav STPA CZ
S ubytováním

Název firmy

BENKA TRANSPORT s.r.o.

Kontaktní osoba:
Martin Benka, jednatel
Tel: +420 774 425 426
E-mail: info@benkatransport.cz

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.


Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu Jobsik.cz vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace