Řidič / řidička VKD Jičín

Aktualizováno:

13. 3. 2020

Lokalita pracoviště:

Jičín

Nabízený plat:

28000 Kč

Značka:

16925220765

Požadavky

Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C

Náplň práce

Pravidelná linka Mladá Boleslav - Kvasiny, na časová okna, 1,5 jízdy denně
V případě zájmu pište na e-mail: jdc@tiskarnaresl.cz, bližší informace na tel.: 725 618 601 p. Rulec.
Požadujeme ŘP skup.C+ E.
Zaměstnanecké výhody: věrnostní po roce, stravné, denně doma, nová technika
Pozice vhodná i pro absolventy.

Podobné nabídky práce

Řidič/ka nákladního automobilu MKD

aktivní nabídka Náchod SPI Job s.r.o.
50000 - 60000 Kč za měsíc

Údržbář, řidič, zásobovač (Z21222)

před týdnem Hradec Králové Barlett & Cenbright s.r.o.

Řidič MKD tahač + návěs plachta nebo frigo / Trutnov

aktivní nabídka Trutnov Inex spedition, s.r.o.
45000 - 48000 Kč za měsíc

Obchodní zástupce pro Jičín a okolí

aktivní nabídka Jičín Fair Credit Czech, s.r.o.
10000 - 20000 Kč za měsíc

Fyzioterapeut (s ubytováním)

aktivní nabídka Nový Jičín okolí Personal Consult s.r.o.
30000 Kč za měsíc S ubytováním

Technolog montážních linek

aktivní nabídka Rychvald nebo Nový jičín SPPA group s. r. o.

Vydělej si 32 300 Kč a nechej se vozit do práce!

aktivní nabídka Šenov u Nového Jičína EDYMAX SE pobočka Ostrava
24500 - 32300 Kč za měsíc

Fyzioterapeut/ka

aktivní nabídka Jičín JOBSTART s.r.o.
25000 - 35000 Kč za měsíc

Obsluha opravárenské linky

aktivní nabídka Jičín JOBSTART s.r.o.

Specialista kvality

aktivní nabídka Jičín JOBSTART s.r.o.
33000 - 35000 Kč za měsíc

Název firmy

D.R.J. TISKÁRNA RESL, s. r. o.

Kontaktní osoba:
Pavel Rulec
Tel: +420 725 618 601(8:0
E-mail: jdc@tiskarnaresl.cz

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.


Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu Jobsik.cz vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace