Řidiči nákladního vozu - strojníci kolového nakladače Třebeň

Aktualizováno:

14. 2. 2020

Lokalita pracoviště:

Třebeň

Nabízený plat:

125 Kč

Značka:

16493230780

Požadavky

Obsluha stavebních strojů - nakladače - kolové

Náplň práce

Místo výkonu práce: Chocovice 20, Třebeň. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup možný ihned. Mzdové ohodnocení: 125,- Kč/hod. Pracovní doba: Po-Pá 7:00-15:30 h. Požadujeme: řidičský průkaz sk. C, profesní průkaz, strojnický průkaz (kolové nakladače), praxe vítána. Nabízíme: stravenky, prémie, sociální fond. Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat Po-Pá 7:00-17:00 h) anebo e-mailem.