Seřizovač – lisovna plastů (až 26.000 Kč) Mohelnice

Aktualizováno:

14. 2. 2020

Lokalita pracoviště:

Mohelnice

Nabízený plat:

26000

Značka:

JCONTACT 49679

Zařazeno na pozici:

Kontrola kvality Šumperk

Požadavky

*SOU/SŠ – technického směru
*znalost technologií oprav a seřizování výrobních strojů a linek
*orientace v technické dokumentaci
*znalost elektrotechniky – výhodou
*min. 1 rok praxe v oboru – výhodou

Náplň práce

*instalace, seřizování a údržba jednoduchých strojů dle předloh a instrukcí
*zajišťování technické způsobilosti přípravků při ukládání do regálu
*preventivní údržba strojů a zařízení
*dodržování, kontrola a úprava procesních parametrů v probíhající výrobě
*kontrola kvality produktu
*vedení drobné administrativy ohledně nástrojů
*zastupování na strojích

Nabízíme

Staňte se členem přátelského kolektivu, kde budete platným členem týmu. Jsme MONTIX, česká společnost specializovaná na výrobu plastových dílů, zejména pro automobilový průmysl.
Pro závod v Mohelnici, kde probíhá např. lisování termoplastů, vakuové pokovování plastových dílců apod., hledáme kolegu na pracovní pozici: Seřizovač

*motivující finanční ohodnocení dle zkušeností
*25 dnů dovolené
*dotované stravování v naší jídelně
*příspěvek na dovolenou a Vánoce
*zaměstnanecké programy Vodafone, ČSOB, Kooperativa
*možnost dalšího vzdělání v univerzitě MONTIX
*přátelský kolektiv a atmosféra
*Místo výkonu práce: Mohelnice

Název firmy

Jobs Contact Consulting, s.r.o.

Kontaktní osoba:
Hana Novotná
Tel: +420 602 642 915