Hledáme dělníky a dělnice do klidného a čistého prostředí!

Aktualizováno:

13. 2. 2020

Lokalita pracoviště:

okres Havlíčkův Brod

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe

Nabízený plat:

14600 - 20000 Kč za měsíc

S ubytováním:

Ano

Požadavky

Využij této časově omezené nabídky a připoj se k týmu pracovníků v elektroprůmyslu.
Náplní práce je kompletace elektrokabelů v moderním, tichém a čistém prostředí.
Co od tebe požadujeme?

výpis ze zdravotní dokumentace
přesnost, pečlivost při dodržování pracovních postupů
manuální zručnost
zúčastnit se výběrového řízení

Místo výkonu práce: Havlíčkův Brod

Náplň práce

Tvá pracovní doba bude 7,5 hod s možností přesčasu a v třísměnném provozu.
Práce je vhodná pro všechny zodpovědné kandidáty, výborná pro ženy.

Nabízíme

V případě potřeby máš možnost zálohy už po prvním odpracovaném týdnu.
Navíc, po zaškolení získáš i výkonnostní prémie.
Jsi šikovný, pracovitý-můžeš pracovně růst
Možnost ubytování

Název firmy

DE WAARDE s.r.o.

Kontaktní osoba:
Michal Vancsík
Mobil: 773338102