Skladník/ce Aš

Aktualizováno:

2. 3. 2020

Lokalita pracoviště:

Nabízený plat:

17700 - 22000 Kč

Značka:

15766110729

Náplň práce

Místo výkonu práce: Lipová 1, 352 01 Aš. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné prodloužení. Nástup možný ihned. Vhodné i pro absolventy. Pracovní doba: jednosměnný systém denní směny Po-Pá, směna 6:00-18:00 h, cyklus 20 pracovních dnů + 10 pracovních dnů volno (střídání 3 týdnů). Náplň práce: manipulace se zbožím ve skladu za použití manipulační techniky (vysokozdvižné vozíky VZV, paletové vozíky a další), příjem a výdej zboží, pomocné práce zajišťující chod skladu, skenování a naskladňování materiálu na správné skladové pozice a v souladu s platnými předpisy, příprava zboží na vyskladnění a kompletace zakázek dle zakázkových listů, evidence materiálu a jeho umístění ve skladu do elektronického systému (SAP) pomocí skenovacího zařízení. Požadujeme: samostatnost, zodpovědnost, flexibilita, pravidelná docházka, ochota pracovat ve směnném provozu, průkaz na VZV výhodou (jinak zajistíme). Nabízíme: stravenky. Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat 8:00-15:00 h) anebo e-mailem anebo osobně na adrese pracoviště (8:00-15:00 h).