Řidič nákladního automobilu Český Krumlov

Aktualizováno:

6. 3. 2020

Lokalita pracoviště:

Český Krumlov

Nabízený plat:

38000 Kč

Značka:

17730520779

Požadavky

Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C

Náplň práce

Řidič nákladního automobilu - vzdělání základní, práce u stavební společnosti. Pracoviště Českokrumlovsko a Českobudějovicko. Prac. poměr na dobu neurčitou, prac. úvazek plný, prac. doba jednosměnná - 7:00 - 15:30h. Podmínkou je řidičský průkaz sk. C + profesní průkaz, karta řidiče, psychologické testy. Nástup ihned. Mzda 38.000,-- Kč hrubého. Kontakt: 602 578 153 Ing. Pletzer. Ověřeno 5.3.2020