Výroba: Autorádia a baterie - Pardubice s ubytováním!

Aktualizováno:

14. 2. 2020

Lokalita pracoviště:

Pardubice

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe

Nabízený plat:

22000 - 25000 Kč za měsíc

S ubytováním:

Ano

Značka:

Panasonic

Požadavky

Dobrý zrak
Zručnost (jemná motorika)
Ochotu pracovat ve směnném provozu

Náplň práce

Chceš se stát členem našeho týmu a získat stabilní práci v jedné z předních světových firem v oblasti automotive?

Hledáš fyzicky nenáročnou práci v čistém a moderním prostředí?

Nabízíme práci vhodnou pro muže i ženy ve společnosti zaměřené na automobilový průmysl. Navíc také možnost ubytování nebo příspěvku na vlastní bydlení.

Náplní prací bude: výroba a montáž autorádií a baterií a její kontrola (práce ve stoje)

Nabízíme

- Stabilní práce na HPP
- Možnost přesčasů
- Příplatek za noční směnu
- příplatek za odpolední směnu
- Příspěvek na dopravu
- Dotovaná strava
- Možnost týdenních záloh
- Motivační platové ohodnocení
- Servis koordinátora
- lékařská prohlídka

Poznámka

Pokud tě tato nabídka zaujala, neváhej a kontaktuj nás na tel. 773 741 831. Můžeš volat, psát a nebo stačí prozvonit.

Název firmy

KeXeK s.r.o.

Kontaktní osoba:
Zuzana Renčová
Tel: +420 773 741 831