Dispečer prodeje náhradních dílů pro komunální techniku Solnice

Aktualizováno:

11. 2. 2020

Lokalita pracoviště:

Solnice

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe

Značka:

ND_KT

Zařazeno na pozici:

Dispečer Rychnov nad Kněžnou

Požadavky

základní znalost práce na PC a komunikativnost

Náplň práce

Dispečer se stará o stávající i o nové zákazníky kamenné prodejny a e-shopu s náhradními díly a příslušenstvím pro komunální vozidla Multicar a čisticí stroje Hako, pomáhá s vyřízením celé objednávky od komunikace se zákazníkem, přes zpracování v elektronickém systému až po vychystání ze skladu. Vždy má k ruce spolehlivé kolegy.

Nabízíme

Nabízíme práci na jednu směnu v moderním prostředí.

Poznámka

Neváhejte nás kontaktovat, snažíme se odpovědět každému.

Název firmy

Auto SAS s.r.o.

Kontaktní osoba:
Mgr. Hana Folkmanová
Tel: +420777700611