Prodavač/ka Praha 1

Aktualizováno:

14. 2. 2020

Lokalita pracoviště:

Praha 1

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe

Nabízený plat:

24.000 až 28.000,-

Zařazeno na pozici:

Prodavač/Prodavačka Praha

Požadavky

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:
- komunikativnost a příjemné vystupování, pozitivní přístup
- schopnost jednat se zákazníky
- ochota učit se novým věcem - časová flexibilita
- trestní bezúhonnost
- dobrá komunikace v českém jazyce
Výhodou bude, pokud budete umět:
- základní znalost práce na PC
- prodejní zkušenosti v prodejně

Náplň práce

- maloobchodní prodej doutníků, dýmek, zapalovačů, ostatních tabákových výrobků a příslušenství, alkoholu - jsme speciálka, nejsme trafika.
- práce s PC - pokladnou a hotovostí, obsluha platebního terminálu
- příjem zboží a jeho kontrola, vystavování
- poradenství zákazníkům

Nabízíme

nástup možný ihned, práce dlouhý a krátký týden, motivační systém odměňování dle výsledků, kvalitní zaškolení, preferujeme dlouhodobý pracovní poměr.

Poznámka

Jsme firma provozující specializovaný obchod Baker Street na náměstí Republiky, Praha 1. Zabýváme se maloobchodním prodejem prémiových a značkových doutníků, dýmek, zapalovačů, tabáku, kuřáckého příslušenství a vybraného sortimentu alkoholických nápojů. Další informace jsou na našich www stránkách: www.BAKER-STREET.CZ.

Název firmy

New Baker St. s.r.o.

Kontaktní osoba:
Jiří Peldřimovský
Mobil: 731 152121