Programátor/programátorka web aplikací Teplice

Aktualizováno:

29. 2. 2020

Lokalita pracoviště:

Teplice

Nabízený plat:

35000 - 50000 Kč

Značka:

14596030769

Náplň práce

Hledáme posily do týmu, který pracuje na zajímavém projektu pro jednoho z našich mezinárodních klientů.

Ideální kandidát:
- zkušenosti s vývojem webových aplikací
- dobrá znalost PHP a práce s frameworky
- dobrá znalost dotazovacího jazyka SQL
- praktické zkušenosti s jQuery, či obdobným frameworkem
- dobrá znalost HTML a CSS pro potřeby vývoje
- ochota učit se novým technologiím
- logické uvažování
- samostatnost při plnění úkolů
- AJ alespoň na úrovni porozumění textu a základní odpovědi na email

Nabízíme:
- práci na zajímavém projektu
- mladý, přátelský kolektiv
- flexibilní pracovní doba
- možnost homeoffice
- 5 týdnů dovolené, sick days
- velmi dobré platové ohodnocení
- 13. plat / bonusy
- stravenky
- příspěvek na dopravu
- notebook
- kancelář v centru Teplic

V případě zájmu se hlásit telefonicky nebo e-mailem