Programátor počítačových aplikací Teplice

Aktualizováno:

29. 2. 2020

Lokalita pracoviště:

Teplice

Znalost cizích jazyků:

Angličtina

Nabízený plat:

23000 - 35000 Kč

Značka:

15275670775

Požadavky

Práce s PC

Náplň práce

Programování systémových aplikací, programování aplikací podle požadavků zákazníka , programování aplikací pro web, vývoj informačních systémů a webových aplikací, analýza a návrh nových modulů a produktů.
Znalosti a zkušenosti:
CL: C#, C++, Java, Python,
Engines: unity3d, udk, valve source, cryengine
Platforms: mobile, pc, ps3
- znalost AJ a RJ (znalost ruštiny je velkou výhodou, tým se skládá s převážně rusky mluvicích specialistů)