Slévárenský dělník - jeřábník Roudnice nad Labem

Aktualizováno:

5. 3. 2020

Lokalita pracoviště:

Roudnice nad Labem

Nabízený plat:

16000 - 23000 Kč

Značka:

13981180749

Požadavky

Činnosti na technických zařízeních - vazačský průkaz

Náplň práce

zdravotní způsobilost, práce v prašném a hlučném prostředí, minimálně 1 rok praxe, jeřábnické zkoušky A - AS, vazačské zkoušky, samostatnost, manuální zručnost, spolehlivost, svědomitost, flexibilita a schopnost učit se nové věci.
Směnnost: 3 směny, noční provoz.
Způsob prvního kontaktu zaměstnavatele: e-mailem, telefonicky (po - pá 7:00-15:30 hod.) nebo osobně na adresu Kratochvílova 1107, 413 01 Roudnice nad Labem.