Databázový specialista MS SQL Teplice

Aktualizováno:

29. 2. 2020

Lokalita pracoviště:

Teplice

Znalost cizích jazyků:

Angličtina

Nabízený plat:

20000 - 50000 Kč

Značka:

13936150730

Požadavky

Práce s PC - databázové systémy

Náplň práce

Popis zodpovědností a náplně práce:
Datové analýzy, návrh databázových struktur, exporty/importy dat. Správa databáze, optimalizace výkonu. Administrace
Požadavky na uchazeče:
SŠ/VŠ vzdělání technického směru, obor informační technologie výhodou. Znalost MS SQL Server 2008 R2 a vyšší (Analysis services, Reporting services, Integration services, T-SQL, Views, Functions, Stored Procedures). Zkušenosti s optimalizací dotazů a návrhem indexů
Znalost XML, SOAP, JSON. Analytické a komunikační schopnosti. AJ min. pasivní úroveň (čtení dokumentace). Pečlivý a zodpovědný přístup k práci. Touha dále se rozvíjet a učit se nové technologie
Nabízíme:
Práce v týmu zkušených vývojářů. Možnost podílet se na analýze i návrhu SW. Možnost odborného i karierního růstu. Příjemné pracovní prostředí a přátelský tým. Flexibilní pracovní doba. Mobilní telefon.