Asistentka do Dijonu/Francie na dobu určitou Dijón

Aktualizováno:

10. 2. 2020

Lokalita pracoviště:

Dijón

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

10 EUR za hodinu

Požadavky

Ideální kandidát - s plynulou znalostí českého a francouzského jazyka - slovem i písmem

Náplň práce

Nabízíme práci Asistentky na dobu určitou cca na 3 týdny – měsíc do francouzskej společnosti v Châteauneuf-en-Auxois v Bourgogne - Dijon. Ideální kandidát - s plynulou znalostí českého a francouzského jazyka - slovem i písmem Náplň práce: * Administrativa/fakturace, překlady, telefonická komunikace ve francouzštině a češtině (slovenštině) *Doba: 3 týdny – měsíc, smlouva na dobu určitou *Místo práce: Châteauneuf-en-Auxois v Bourgogne, cca 40km od Dijon a 30km od Beaune *Nástup ASAP (záskok - zdravotní absence) NABÍZÍME: *Zajištěné ubytování *Platové ohodnocení – 10,15 EUR/hodinu (hrubého) *Smlouva na dobu určitou Pokuď Vás nabídka zaujala, prosím pošlete mi Vaše CV na r.bariova@onddirect.eu Zastihněte mě také na čísle +420 777 709 966 Těším se na spolupráci

Název firmy

OND Direct s.r.o.

Kontaktní osoba:
OND Direct
Tel: 777709966
E-mail: r.bariova@onddirect.eu