Vita kouč Olomouc

Aktualizováno:

4. 2. 2020

Lokalita pracoviště:

Olomouc

Firma:

Jiří Švec

Požadavky

Rozšiřujeme tým o nové kouče! Dáme šanci i absolventům bez praxe, vše vás krok po kroku budeme učit a postupně se z vás stanou profíci. Budeme spolu budovat klientskou základnu, učit lidi, jak být zdravý a vitální. Vše začíná jídlem, proto se na něj zaměřujeme primárně. Umíme dělat plány na úpravu váhy, zlepšení zdraví, regeneraci, odkyselení, čištění, zlepšení imunity, sportovní výživa, atd. Chcete se vypracovat na všestranného odborníka? Nebo vyprofilovat jedním směrem? Zvolte si. Možno VČ/HČ

Náplň práce

Bavilo by vás pracovat v perspektivním oboru zdravý životní styl? Jste učenlivý člověk otevřený novým příležitostem? Možná právě vás čeká zajímavá kariéra plná možností a rozvoje. Budu se těšit na váš životopis!

Nabízíme

Zájem o obor Týmový duch Ochota učit se novým věcem

Název firmy

Jiří Švec

Kontaktní osoba:
Jiří Švec
Tel: 731519823
E-mail: svec.js@seznam.cz