Nákupčí - Logistik - Plánovač (m/ž) Liberec

Aktualizováno:

22. 3. 2020

Lokalita pracoviště:

Liberec

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Značka:

0518

Zařazeno na pozici:

Nákupčí Liberec

Požadavky

- SŠ vzdělání
- AJ na komunikativní úrovni
- zkušenost v oblasti logistiky, nákupu či plánování
- znalost SAP a zkušenosti s náběhem nových projektů výhodou

Náplň práce

- řídit nákup sekundárního materiálu pro odd. vzorků a odd. výroby vč. vyhledávání lokálních dodavatelů
- řídit zásoby sekundárního materiálu (práce v SAP)
- příprava a tvorba štítků pro odd. vzorků
- vyřizování zakázek sjednaných přes internetové obchody
- zajišťování dopravy a administrativy s dopravou spojené

Nabízíme

- práce na jednu směnu (7,5 hod prac. doba)
- obsáhlý benefitní systém (stravenky, pololetní a čtvrtletní bonusy aj.)

Poznámka

Oslovila Vás tato pracovní pozice? Zašlete nám svůj životopis a motivační dopis nebo nás kontaktujte pro bližší informace:

Ing. Daniela Puldová, HR Specialist, tel.: +420 734 443 276, e-mail: d.puldova@kmcareer.cz
Bc. Klára Zitová, HR Specialist, tel.: +420 734 201 083, e-mail: k.zitova@kmcareer.cz

ID: 0518
www.kmcareer.cz

Název firmy

KM Career s.r.o.

Kontaktní osoba:
Klára Zitová
Mobil: +420734201083