Řidič a obsluha zemědělských a lesnických strojů Mikulovice

Aktualizováno:

18. 2. 2020

Lokalita pracoviště:

Mikulovice

Nabízený plat:

17800 - 18500 Kč

Značka:

17955760793

Požadavky

Řidičský průkaz - řízení traktorů - skupina T

Náplň práce

PKZ 83411 Traktoristé a obsluha zemědělských strojů
První kontakt osobně na výběrovém řízení dne 10.2.2020 v 15:00 hod - na adrese sídla zaměstnavatele
Poté pouze telefonický: 777 774 371
PRACOVNÍ DOBA:
- jednosměnný provoz
MÍSTO VÝKONU PRÁCE:
- region Jesenicko
ZAMĚSTNAVATEL POŽADUJE:
- vyučení v oboru lesní mechanizátor
- ŘP sk. T

Podobné nabídky práce

Obsluha strojů

aktivní nabídka Prostějov PRAGMA personální agentura s.r.o.
130 Kč za hodinu

Obsluha strojů - vstřikolisovna

aktivní nabídka Přerov ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o.
22000 - 25000 Kč za měsíc

Kompletační dělník, obsluha strojů/i bez praxe

aktivní nabídka Přerov ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o.
22000 - 25000 Kč za měsíc

! Okamžitý nástup! Kompletační dělníci, obsluha strojů

aktivní nabídka Přerov ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o.
24000 - 30000 Kč za měsíc

Obsluha strojů - Mohelnice, ubytování zdarma a další benefity

aktivní nabídka Olomouc Manuvia a.s. organizační složka
111 Kč za hodinu S ubytováním

Řidič sk. C – obsluha kanalizačního robota (Z21194)

aktivní nabídka Šumperk Barlett & Cenbright s.r.o.

Řidič sk. C – obsluha kanalizačního robota (Z21195)

aktivní nabídka Olomouc Barlett & Cenbright s.r.o.

Programátor CNC strojů

aktivní nabídka Hranice PRAGMA personální agentura s.r.o.

Elektrokonstruktér jednoúčelových strojů (40.000 - 60.000 Kč)

před 2 dny Přerov-okres Jobs Contact Consulting, s.r.o.
40000 - 60000

Obsluha CNC /28-32.000 Kč/

aktivní nabídka Hranice Jana Květoňová
28000 - 32000 Kč za měsíc

Název firmy

Forest Service Czech s.r.o.

Kontaktní osoba:
Stanislav Polchuk, jednatel
Tel: +420 777 774 371
E-mail: forest2019@seznam.cz

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.


Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu Jobsik.cz vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace