Junior/Senior IT konzultant, analytik Teplice

Aktualizováno:

28. 2. 2020

Lokalita pracoviště:

Teplice

Nabízený plat:

20000 - 40000 Kč

Značka:

16855600761

Náplň práce

Požadavky na uchazeče:
SŠ/VŠ vzdělání ekonomického/technického směru
AJ min. pasivní úroveň (čtení dokumentace)
Pečlivý a zodpovědný přístup k práci
Touha dále se rozvíjet a učit se nové technologie
Popis pozice:
IT konzultant/analytik - konzultační činnost a implementace softwaru pro řízení stavebních firem (ekonomické nebo stavební části softwaru), testování a analýza softwaru
Nabízíme:
Práce v týmu zkušených konzultantů, analytiků, vývojářů
Možnost podílet se na analýze i návrhu SW
Možnost odborného i karierního růstu
Příjemné pracovní prostředí a přátelský tým
Flexibilní pracovní doba
Mobilní telefon, stravenky, sick-day
Kontakt: IPOS-SOFT spol. s r.o., Vrchlického 735/4, 415 01 Teplice, Tel.: +420 417 816 811,
info@ipossoft.cz, www.ipossoft.cz