Řidič nákladního automobilu, tahačů a speciálních vozidel Mikulovice

Aktualizováno:

18. 2. 2020

Lokalita pracoviště:

Mikulovice

Nabízený plat:

17800 - 18500 Kč

Značka:

17955860703

Požadavky

Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C

Náplň práce

ZK 8332 Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel
První kontakt osobně na výběrovém řízení dne 10.2.2020 v 15:00 hod - na adrese sídla zaměstnavatele
Poté pouze telefonický: 777 774 371
PRACOVNÍ DOBA:
- jednosměnný provoz
MÍSTO VÝKONU PRÁCE:
- region Jesenicko
ZAMĚSTNAVATEL POŽADUJE:
- vyučení
- ŘP sk. C,E
- průkaz jeřábníka