Řidič kamionu sk. C+E Velké Bílovice

Aktualizováno:

18. 2. 2020

Lokalita pracoviště:

Velké Bílovice

Nabízený plat:

13600 Kč

Značka:

11566350714

Požadavky

Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C

Náplň práce

12.10.2016 - řidič kamionu, jízdy do EU. I základní vzdělání, ŘP sk. C, E, profesní průkaz, diety. Prac. doba v turnusech. KONTAKT: Vaverka Radek, tel.: 774 064 416

Podobné nabídky práce

Řidič sk. C

aktivní nabídka Černá Hora, Okres Blansko Pivovary Lobkowicz Group
23.000 - 30.000 CZK

Skladník/ řidič VZV ve skladu piva

aktivní nabídka Černá Hora, okres Blansko Pivovary Lobkowicz Group

Svářeč / zámečník modulových rámů - vhodné i pro absolventy

aktivní nabídka Velké Bílovice JOBSYSTEM s.r.o.

Dělník přípravy výroby - vhodné i pro absolventy

Montér modulových staveb - vhodné i pro absolventy

:-) Manipulační dělníci ve výrobě bazénů čistá mzda 110 Kč/hod VELKÉ BÍLOVICE, ubytování ZDARMA !!!

aktivní nabídka Velké Bílovice Amikov, s.r.o.
110 - 120 Kč za hodinu S ubytováním

Recepční / Administrativní pracovník 25.000,- Kč - 35.000,- Kč

aktivní nabídka Břeclav Fosfa a.s.
25000 - 35000 Kč za měsíc S ubytováním

Uklízeč / ka 18.000,- Kč

18000 Kč za měsíc S ubytováním

Fakturant bez AJ 20.000,- Kč - 30.000,- Kč

20000 - 30000 Kč za měsíc S ubytováním

Řidič VZV, 220 Kč - 257 Kč hodinová sazba

před týdnem Velké Popovice, Týnec nad Sázavou PARTNER 4 JOB s.r.o.
220 - 257 Kč za hodinu

Název firmy

KOMISTAVO s.r.o.

Kontaktní osoba:
Radek Vaverka
Tel: +420 774 064 416
E-mail: prodejna@komistavo.cz

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.