Finální kompletace a balení dílů s ubytováním zdarma!

Aktualizováno:

13. 2. 2020

Lokalita pracoviště:

okres Pelhřimov

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

18000 - 28000 Kč za měsíc

S ubytováním:

Ano

Požadavky

Podílej se na finální expedici výrobků do celého světa!
Společnost působící v automotive hledá posilu pro svůj projekt v Kamenici. Neváhej nás kontaktovat.
Co od tebe požadujeme?
Manuální zručnost
Je potřeba výpis ze zdravotní dokumentace, samostatnost, spolehlivost.
Praxe na obdobné pozici výhodou (ne podmínkou)
Práce vhodná spíše pro ženy

Náplň práce

Co bude náplní tvé práce?
Finální montáž hotových dílů a následné balení těchto dílů dle balícího postupu.
Tvá pracovní doba bude 7,5 hod v třísměnném provozu s možností přesčasu a volnými víkendy.
A mimo jiné máš i možnost se stravovat v areálu společnosti.

Nabízíme

Co ti nabízíme?
Mzda 18.000-28.000,- Kč
V případě potřeby máš možnost zálohy už po prvním odpracovaném týdnu.
Neváhej využít ubytování zdarma, a to pouze 3 minuty pěší chůze od závodu.
Pokud dojíždíš, přispějeme ti!
Navíc, po zaškolení získáš i výkonnostní prémie.

Název firmy

DE WAARDE s.r.o.

Kontaktní osoba:
Vladimír Cibulka
Mobil: 773883332