Provozovatel prodejny tabáku - Olomouc

Aktualizováno:

24. 3. 2020

Lokalita pracoviště:

Olomouc

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek, Částečný úvazek, Kontrakt

Vhodné pro:

Bez praxe, Důchodce, Rodičovská dovolená, OZP

Nabízený plat:

50000 Kč za měsíc

Požadavky

Chceš začít podnikat, ale nemáš k tomu dostatek prostředků? Rád pracuješ s lidmi a hledáš zázemí stabilní a silné společnosti?

V TOM PŘÍPADĚ POJĎ DO TOHO S NÁMI!

Staň se naším franšízantem a ZÍSKEJ moderně vybavenou a plně zásobenou prodejnu, maximální podporu naší společnosti a také možnost podnikat BEZ velkých počátečních investic.

Co vlastně franšíza je?
Franšíza je prakticky pronájem práv k podnikání, kdy jedna strana poskytuje licenci a zaběhnutou obchodní značku a druhá strana podle určených pravidel pod touto značkou samostatně podniká.

Hledáme fajn kolegu, který:

* Má obchodního ducha a zkušenosti z prodejem

* Rád komunikuje s lidmi a pro úsměv nejde daleko

* Je časově flexibilní a umí organizovat svůj čas

* Práce s PC mu není cizí

* Chce být součástí našeho usměvavého týmu

Náplň práce

Jaká bude Tvoje náplň práce:

* Zajištění provozu svěřené provozovny

* Aktivní prodej tisku, tabáku a dalšího doplňkového sortimentu

* Komunikace se zákazníky

* Organizování vlastního personálu prodejny

* Plnění marketingových akcí

Nabízíme

Co u nás můžeš získat:

* Unikátní koncept podnikání bez velkých vstupních investic

* Plně vybavenou prodejnu

* Provizi z prodaného zboží

* Garantovaný paušál na první tři měsíce (víme, že se vše musíš nejprve naučit - po dobu tří měsíců od nás získáš stálou výši fakturace)

* Komplexní zaškolení v naší „cvičné“ trafice

* Stabilní českou firmu s fungujícími procesy

* Podnikání, které Tě bude bavit

Název firmy

TRAFICON TOBACCO RETAIL s.r.o.

Kontaktní osoba:
Eliška Doležalová
Mobil: +420 778 401 122