Prodavačka přízí pro ruční pletení Praha 1, OD Bílá Labuť

Aktualizováno:

27. 1. 2020

Lokalita pracoviště:

Praha 1, OD Bílá Labuť

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek, Částečný úvazek

Nabízený plat:

120 - 150 Kč/h

Značka:

Labuť

Zařazeno na pozici:

Prodavač/Prodavačka Praha

Požadavky

Hledáme na plný nebo i částečný úvazek prodavačku přízí a doplňků pro ruční pletení. Výhodou je znalost pletení a háčkování a schopnost poradit zákaznicím s výběrem přízí.

Náplň práce

Zpočátku pomoc s vybalováním a zařazováním přízí do regálů, později po seznámení se sortimentem a pokladním systémemi prodej.

Nabízíme

Kdo má rád příze, pletení a háčkování, může u nás získat práci snů. Přímý kontakt na vedení firmy, odměna odpovídající odvedené práci.

Poznámka

Pracovní dobu lze dohodou přizpůsobit vašim potřebám.

Prosíme o zaslání životopisu, fotografie a informace, proč vás naše nabídka zaujala. Nejlépe na info@vlnika.cz

Název firmy

VLNIKA s.r.o.

Kontaktní osoba:
Arnošt Cirhan
Tel: 774245576