Všeobecná účetní (i pro absolventy) Hradec Králové

Aktualizováno:

27. 1. 2020

Lokalita pracoviště:

Hradec Králové

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe

Nabízený plat:

23000 - 25000 Kč za měsíc

Značka:

H04708

Požadavky

M/Ž, SŠ ekonomického směru, (vhodné pro dálkové studenty VŠ), alespoň teoretická znalost podvojného účetnictví a daňové problematiky (DPH), praxe v oboru vítána, dobrá znalost práce na PC (zkušenost s účetním sw. vítána), komunikativnost

Náplň práce

* zpracování výkazů DPH, kontrolních hlášení, souhrnných hlášení, DPPO

* účtování dokladů, pokladny a skladů

Nabízíme

* finanční ohodnocení cca 23tis. Kč + prémie

* po zapracování možnost růstu platu

* kompletní zaškolení do problematiky podvojného účetnictví

* 5 týdnů dovolené

* práce v zavedené společnosti v dostupnosti MHD

* příjemné pracovní prostředí

* práce na HPP

* další zaměstnanecké benefity

Název firmy

Personal Consult s.r.o.

Kontaktní osoba:
Alena Lhotáková
Mobil: 777 136 052