Operátor/ka skladník/ce Libáň

Aktualizováno:

20. 2. 2020

Lokalita pracoviště:

Libáň

Nabízený plat:

21000 Kč

Značka:

13764750760

Náplň práce

Doporučenky lze projednat každý pátek od 9:00 do 12:00 hod.
Náplň práce:
- Zavážka dílů do skladů
- Kontrola neporušenosti obalů
- Využívání FIFO
- Manipulace a skenování dle požadavků
Požadujeme:
- SOU
- Platný průkaz VZV
- ŘP skup. B
- Ochota pracovat ve směnném provozu (třísměnný/nepřetržitý provoz)
- Samostatnost, spolehlivost
Nabízíme:
- Zajímavé finanční ohodnocení + zaměstnanecké benefity (13., 14. plat, vzdělávání, závodní stravování, masáže)
- 5 týdnů dovolené
- Příjemné pracovní prostředí
- Vhodné i pro absolventy, pro občany EU i cizince na zaměstnanecké karty