Technik informačních a komunikačních technologií Třebíč

Aktualizováno:

15. 2. 2020

Lokalita pracoviště:

Třebíč

Znalost cizích jazyků:

Angličtina

Nabízený plat:

21700 - 40000 Kč

Značka:

15743610706

Požadavky

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Náplň práce

První kontakt e-mailem.
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: 25 dní dovolené, 3 dny sick days.

Jste člověk, který se rád učí nové věci a pracuje na zajímavých projektech? Nemusíte za každou cenu splňovat všechny kritéria, s tím jsme vám v rámci našeho týmu schopni pomoci. Důležitá je touha učit se novým věcem, vylepšovat ty stávající a posouvat věci kupředu.
Co bude náplní Vaší práce:
- instalace a testování vyvíjeného software, správa kontrolních systémů
- diagnostika poruch a jejich reportování
- monitorování funkčnosti softwarových systémů
- navrhování testovacích procedur, jejich realizace a dokumentace
- komunikace v rámci pracovního týmu
Co od Vás očekáváme:
- řidičské oprávnění skupiny B
- technickou angličtinu, úroveň středně pokročilá
- samostatnost při řešení problémů, analytické myšlení
- zodpovědnost za odvedenou práci