Operátor zvlňovací linky Praha 10 - Uhříněves

Aktualizováno:

17. 1. 2020

Lokalita pracoviště:

Praha 10 - Uhříněves

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek, Částečný úvazek

Nabízený plat:

25000 - 30000 Kč za měsíc

Značka:

Požadavky

spolehlivost, samostatnost, znalost kartonážní výroby/práce s papírem výhodou (vhodné i pro absolventy se zájmem o techniku)

Náplň práce

Seřizování a obsluha zvlňovací linky vyrábějící desky vlnité lepenky. Jde o práci v týmu 5-ti lidí kteří dohromady ovládají 100m dlouhou výrobní linku

Nabízíme

Nabízíme práci v rostoucí firmě s dobrým postavením na evropském trhu, možnost služebního postupu a atraktivní mzdové hodnocení s motivační složkou. Firma poskytuje příspěvek na stravování ve firemní jídelně a parkování v areálu.

Poznámka

Pracovní doba: 8h směny, ranní 7:00 – 15:30.

Název firmy

E-ACCOUNTING Services s.r.o.

Kontaktní osoba:
Vlasta Bryndová
Tel: 775209259