Regionální obchodní zástupce pro srbsko JČ

Aktualizováno:

16. 2. 2020

Lokalita pracoviště:

Nabízený plat:

40000

Značka:

18512

Požadavky

Jsme zdravá výrobní společnost, která vyrábí a dodává lehčené vytlačované desky, vstřikované desky a velkoobjemové plastové díly pro automobilový průmysl i další odvětví.

Rozšiřujeme naši působnost v Srbsku a hledáme nového kolegu, který bude mít na starosti vybudování obchodní sítě v této zemi.

Požadujeme:
- Min. SŠ s maturitou
- Předchozí zkušenosti na obchodní pozici
- Znalost AJ podmínkou
- Schopnost kvalitně reprezentovat a být přirozeně komunikativní
- Samostatnost, spolehlivost, pečlivost
- Zodpovědnost a ochota učit se novým věcem
- Řidičský průkaz sk. B

Co budete dělat?
- Pečovat o stávající zákazníky – technická podpora, pravidelné schůzky
- Vyhledávat nové klienty a obchodní příležitosti se zaměřením na zahraničí (především Srbsko)
- Připravovat reporting a zpracovávat nabídky

Co nabízíme:
- Mzdové ohodnocení od 30 000 Kč výše ve fixu + provize a odměny
- Služební automobil i pro soukromé účely,
- Zajímavý motivační program a benefity, jazykové kurzy
- Týden dovolené navíc
- Možnost dalšího vzdělávání a rozšiřování kvalifikace

Nástup: Dle dohody

Pakliže Vás tato pozice zaujala, nebo víte o někom, pro koho by to mohla být zajímavá pracovní výzva, dejte nám o sobě vědět na mail: iveta.sigmundova@aprofes.cz.

Název firmy

APROFES, s.r.o.

Kontaktní osoba:
Iveta Sigmundová
Mobil: 420603456779