Inženýr logistiky (až 35.000 Kč)

Aktualizováno:

14. 1. 2020

Lokalita pracoviště:

okres Šumperk

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe

Nabízený plat:

0 - 35000 Kč za měsíc

Požadavky

* VŠ nebo SŠ vzdělání (v případě SŠ vzdělání je požadována praxe na obdobné pozici v logistice)
* Znalost AJ (úroveň B1 – min. psaná forma)
* Znalost práce v MS Office
* Týmový duch a přátelský rozvoj, otevřenost ke změnám
* Komunikační dovednosti
* Praxe v logistice velkou výhodou

Náplň práce

* Řízení logistických procesů v oblasti plánování výroby a zákaznického servisu
* V oblasti plánování výroby – tvorba a koordinace výrobního plánu, denní kontrola plnění, řízení operativních změn, dohled a zajištění priorit pro zákazníky, vyhodnocování efektivity výroby
* V oblasti zákaznického servisu – zpracování a aktualizace zákaznických odvolávek v ERP systému a podpora při přenášení zákaznických požadavků do plánu výroby

Nabízíme

* Motivující finanční ohodnocení podle Vašich schopností a pracovních výsledků, protože my dobré pracovníky umíme ocenit
* Poukázky v hodnotě 500 Kč na volnočasové aktivity, zdraví, sport a kulturu, abyste se odreagovali od práce
* 25 dnů dovolené
* Možnost využívání home-office
* Příspěvek na dovolenou a Vánoce
* Dotované stravování v naší jídelně
* Vzdělávání v univerzitě MONTIX
* Zaměstnanecké programy Vodafone, ČSOB, Kooperativa
* Lokalita: Mohelnice

Poznámka

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx) na emailovou adresu h.novotna@jobscontact.cz. Pokud jste již v minulosti s námi komunikovali, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.
Kandidáty, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.