Obchodní specialista - Pražská plynárenská Praha

Aktualizováno:

14. 1. 2020

Lokalita pracoviště:

Praha

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe

Nabízený plat:

21500 - 50000 Kč za měsíc

Značka:

PP Praha

Požadavky

Nezáleží nám na Vašich předchozích zkušenostech nebo vzdělání, pro nás je důležité, abyste měli chuť učit se novým věcem a nebáli se komunikovat s lidmi
Důležitý je příjemný hlasový projev bez logopedických vad a výborné komunikační dovednosti
Základní znalost PC (email, web, word, excel)
Všechno ostatní Vás umíme naučit, stačí mít chuť a motivaci

Náplň práce

Pracovat budete hlavně po telefonu – oslovujeme nové zákazníky s nabídkou energií
Zákazníkům šetříte až několik tisíc ročně
Zpracovávat objednávky, vytvářet kalkulace a smlouvy
Pracovat budete v našich systémech a nemine Vás ani drobná administrativa

Nabízíme

Nástupní mzdu 26 500 Kč + provize
Stravenky v hodnotě 100 Kč/den
25 dní dovolené
Multisport kartu
Výhodné mobilní tarify od Vodafone
Home office
Volné vstupy do pražské a olomoucké ZOO
Odměna za doporučení nového kolegy 12 000 Kč
Firemní akce, soutěže o hodnotné ceny
Pracovat můžete na HPP, DPP/DPČ či IČO

Název firmy

Conectart s.r.o.

Kontaktní osoba:
Jana Šulcová