Když toužíš být hrdý na to, co prodáváš… Bushman Hradec Králové Hradec Králové, OC Aupark

Aktualizováno:

14. 1. 2020

Lokalita pracoviště:

Hradec Králové, OC Aupark

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe

Značka:

BUSHMAN

Požadavky

Do našeho týmu dobrodruhů v Hradci Králové hledáme parťáka na plný úvazek na pozici Asistent/ka prodeje.

Outdoorové a volnočasové oblečení a vybavení BUSHMAN navrhujeme pro muže a ženy, kteří milují svobodu a cestování, objevování a dobrodružství. Řídí se rozumem, ale i instinktem a mají silný respekt k přírodě.

Miluješ cestování, přírodu a jedinečnost?
Dokážeš tuto svoji vášeň promítnout do rozhovoru se zákazníky a nadchnout je?
Máš dobrou náladu, pracuješ na sobě a jsi týmový hráč?

Ano? Tak to se přidej k nám a buď u rozvoje „lovebrandu“ BUSHMAN, tradiční české značky s velkým potenciálem.

Náplň práce

Na této pracovní pozici Tě čekají úkoly všeho druhu. Od komunikace se zákazníkem, přes práci s našimi produkty až po péči o vizuální stránku prodejny. Rozhodně se u nás nebudeš nudit!

Jedná se o nerovnoměrně rozvrženou pracovní dobu a práci i o víkendech.

Nabízíme

A proč právě k nám?
• Protože jsme značka s příběhem. S příběhem, který můžeš ovlivnit i Ty.
• Protože se nebereme moc vážně a jsme pozitivní rebelové.
• Protože držíme slovo a nelžeme.
• Protože respektujeme přirozenost a lidskost.
• Protože kvalita je pro nás důležitá nejen u zboží, ale taky u lidí.
• Protože Tě všechno naučíme.
• Protože jsme BUSHMAN!

Poznámka

V případě, že vás naše nabídka zaujala, pošlete, prosím, své CV na adresu martina.turinska@bushman.cz . Nezapomeňte uvést název pozice a město.

Název firmy

LP Komfort s.r.o.

Kontaktní osoba:
Irena Břeňová