Montážník na svařování,mzda 26.000,-Kč čistého + ubytování České Budějovice

Aktualizováno:

21. 1. 2020

Lokalita pracoviště:

České Budějovice

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

26000 - 30000 Kč za měsíc

S ubytováním:

Ano

Požadavky

- Zkušenosti s letováním mědi
- Praxi na podobné pozici minimálně v délce 6 měsíců
- Samostatnost, spolehlivost, manuální zručnost
- Průkaz ZK 135 výhodou, pokud nevlastníte zajistíme přeškolení

Náplň práce

- čistá práce, menší kusy, letování trubek
- 1-2 směnný provoz

Nabízíme

- Práci na hlavní pracovní poměr s nástupem možným ihned
- Motivující mzdové ohodnocení - mzda od 102 Kč/hod. , po zaučení navýšení mzdy
- Prémie až 5.000,-Kč
- Příplatky dle zákoníku práce
- Denní diety ve výši 206,-
- 25 dní dovolené
- Pěkné a čisté ubytování zcela zdarma
- Proplácené jízdné
- Pravidelný kontakt s koordinátorem naší firmy
- Možnost finanční zálohy

Poznámka

Na hlavní pracovní poměr ihned přijmeme pracovníka na svařování

Místo výkonu práce : Kaplice ( zajištěné a hrazené ubytování)

Název firmy

Personal fabric - agentura práce a.s.

Kontaktní osoba:
Viola Demhasajová
Mobil: +420 797 978 299
Tel: 800 880 810