Projektant TZB junior/senior Hradec Králové

Aktualizováno:

16. 2. 2020

Lokalita pracoviště:

Hradec Králové

Nabízený plat:

25 000 - 40 000,-

Značka:

A31480

Zařazeno na pozici:

Projektant Hradec Králové

Požadavky

Máte praxi v oboru TZB?
Umíte pracovat s projekčními programy CAD?
Bude Vás zajímat tato pracovní nabídka:

- VŠ/SŠ se zaměřením na TZB,
- praxe v oboru alespoň 3 roky,
- autorizace vítána,
- samostatnost a iniciativa při řešení technických problémů,
- znalost práce s projekčními programy typu CAD,
- vysoké pracovní nasazení, časová flexibilita, loajalita k zaměstnavateli.

Náplň práce

- samostatné zpracování projektů TZB se zaměřením na vzduchotechniku, topení a chlazení,
- revize externích projektů jako podklad pro realizaci zakázky,
- optimalizace projektů z hlediska ekonomiky pro investora,
- technické poradenství,
- práce v kanceláři s občasným výjezdem - analýza pro zpracování projektu a podpora realizace.

Nabízíme

- stabilní zaměstnání v dynamicky se rozvíjející firmě,
- práce v oblasti nejmodernějších technologií,
- velmi dobrý kolektiv a týmová spolupráce,
- odborný růst,
- pracovní poměr na dobu určitou 12 měsíců s možností  změny na dobu neurčitou,
- zaměstnanecké benefity (služební telefon),
- podpora dalšího vzdělávání,
- flexibilní pracovní doba,
- mzdová nabídka - junior 25.000 - 30.000 Kč hrubého, senior 30.000 - 40.000 Kč ( i více, dle zkušeností).

Název firmy

PROFI-MEN, s.r.o.

Kontaktní osoba:
Vladimír Pozdníček
Mobil: 495 512 582, 602 114