Technik výroby pro kamenné desky – Svojanov u Poličky

Aktualizováno:

11. 12. 2019

Lokalita pracoviště:

Svojanov

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek, Částečný úvazek

Nabízený plat:

20000 - 40000 Kč za měsíc

Značka:

Svojanov Mos.

Zařazeno na pozici:

Technik Svitavy

Požadavky

Bylo Ti už 18 let, jsi samostatný, zodpovědný pracant ovládající projektový software AutoCAD, zároveň jsi aktivní řidič (skupiny B), máš rád kontakt s lidmi a bydlíš v okolí Svojanova u Poličky? Pak jsi přesně ten, koho hledáme!

Náplň práce

Jaká práce na tebe čeká? Tvým úkolem bude navštěvovat naše klienty u nich doma, vyměřovat kuchyňské linky dle jejich přání, na základě naměřených rozměrů na tyto linky vytvářet technické výkresy v programu AutoCAD a provádět následnou montáž.

Nabízíme

Určitě tě zajímá, co Ti za Tvé schopnosti, dovednosti a přednosti nabízíme my!
U nás můžeš očekávat nástupní mzdu 20.000,– Kč, po zapracování 40.000,– Kč, férové jednání, práci v příjemném prostředí a kolektivu, dlouhodobou spolupráci, pracovní dobu 8 hodin denně od pondělí do pátku, případné přesčasy dostaneš samozřejmě zaplacené.

Poznámka

Hledáme šikovné pracovníky do rodinného podniku s dlouholetou tradicí na pozici Technika výroby pro kamenné desky se zkušenostmi s programem AutoCAD.

Název firmy

ABZAKOVO spol.s.r.o. Hradec Králové

Kontaktní osoba:
Abzakovo
Tel: 774 742 050