Specialista inženýringu – šance pro absolventy Praha

Aktualizováno:

4. 12. 2019

Lokalita pracoviště:

Praha

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe

Značka:

2019_206

Zařazeno na pozici:

absolvent/absolventy Praha

Požadavky

Jsi komunikativní a zároveň ti nevadí prosedět den na úřadě? Abychom mohli pracovat na projektech (nedávno jsme realizovali řadu světelných signalizací, anténních základnových stanic pro T-Mobile, podíleli se na technologii tunelu Blanka), je potřeba začít od začátku a tady je tvoje šance. U této pozice je velká šance odborného i profesního růstu v rámci skupiny ELTODO, a.s.

Pokud máš zájem o práci v tomto oboru, stačí ti:  
- umět pracovat s MS Word (budeš psát zprávy a dopisy) a MS Excel (budeš vytvářet a pracovat s tabulkami)
- ŘP sk. B (cestování po úřadech a stavbách v rámci ČR)
- výhodou při zapracování bude, pokud ses již potkal s AUTOCADem (čtení v projektech), ale i to se dá dohnat
- umět si zorganizovat čas a práci
- zájem komunikovat s lidmi

To vše využiješ při práci.

Denním chlebem ti totiž bude komunikace s příslušnými úřady (Magistrát, odbor životního prostředí, památková péče, atd.), správci inženýrských sítí a našimi projektanty. Budeš zajišťovat inženýrské činnosti zejména v oblasti dopravní infrastruktury a přenosových sítí.

Dále budeš zajišťovat žádosti o vydání územního rozhodnutí, stavebního povolení, kontrolovat nabytí právní moci příslušného rozhodnutí, připravovat dokumenty pro stavební úřady v rámci kolaudace a zajišťovat kolaudace staveb.

U nás najdeš:
- pohodový kolektiv
- pružnou pracovní dobu
- vyhovíme ti, pokud si budeš potřebovat přes den něco zařídit
- dostaneš telefon a pokud budeš potřebovat dojet, můžeš využít služební auto.
- Budeš moci využít další firemní benefity (stravenky v hodnotě 110,- Kč, 5 týdnů dovolené, 2 dny zdravotní volno, příspěvek na kartu Multisport a další https://www.eltodo.cz/kariera/co-u-nas-najdete/benefity/ 
 
Máš chuť stát se členem našeho týmu? Pracovat s lidmi, se kterými tě bude práce bavit? Tak už neváhej a pošli svůj životopis nebo odkaz na LinkedIn. Pokud si nejsi jistý/á právě touto pozicí, ale rád/a bys pracoval/a v ELTODO, pošli informace o sobě. My je posoudíme, spojíme se s Tebou a popř. se po vzájemné dohodě pokusíme najít vhodnou pracovní příležitost právě pro TEBE v naší skupině ELTODO.
Odpovědět na nabídku

Název firmy

ELTODO, a.s.

Kontaktní osoba:
Dana Bébrová
Tel: 261 341 102
E-mail: zaslat e-mail s životopisem


Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu Jobsik.cz vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace