SKLADOVÝ OPERÁTOR S BONUSAMA - NEHVIZDY Nehvizdy

Aktualizováno:

3. 12. 2019

Lokalita pracoviště:

Nehvizdy

Nabízený plat:

25000 - 33000 Kč za měsíc

Firma:

OND Direct s.r.o.

Požadavky

POŽADAVKY: * Spolehlivost, pečlivost, flexibilita * Zodpovědný přístup k přidělené práci * Znalost pracovních procesů skladu výhodou * VZV zkušenosti průkaz je vaším plusem (případně doklady lze zařídit) * Znalost skladových systémů a práce se skennerem výhodou

Náplň práce

Hledáme šikovné kolegy do logistické společnosti v Nehvizdech, kteří mají zkušenosti v logistice, nevadí jim 2 směnný provoz (ranní směna 06:00 - 14:15, odpolední směna 13:00 - 21:15) CO VÁS ČEKÁ? * Obsluha vysokozdvižních vozíků, retraků * Příjem, evidence, balení a výdej zásilek * Zaskladňování zboží * Práce se skennerem

Nabízíme

CO VÁM NABÍZÍME: * 25 dnů dovolený * 4 dny sick days * Možnost využití sauny a fitcentra přímo na pracovišti * 25 000kč – 33 000kč + BONUSY

Kontaktní osoba:
OND Direct
Tel: 777 709 966
E-mail: r.bariova@onddirect.eu