JavaScript developer Hradec Králové, Olomouc

Aktualizováno:

16. 2. 2020

Lokalita pracoviště:

Hradec Králové, Olomouc

Značka:

A3270

Zařazeno na pozici:

developer Hradec Králové

Požadavky

Jste zkušený a nadšený vývojář, který chce pracovat pro perspektivní společnost? Máme zajímavou pracovní příležitost právě pro Vás:

- dobrá znalost Javascript, znalost TypeScript je velkou výhodou
- znalost HTML (ideálně HTML5), CSS
- výhodou je znalost Less a jQuery
- znalost Java EE výhodou
- ochota a schopnost učit se novým technologiím
- samostatnost, odpovědnost
- technická AJ
- praxe v oboru 2 roky nebo přesvědčivý projekt
- hledáme vývojáře, nikoliv kodéry!

Náplň práce

- vývoj frontend webových aplikací založených na JavaScriptu
- příležitostný vývoj backend aplikací založených na JVM (Java Virtual Machine)

Nabízíme

- práce v perpektivní společnosti, která získala ocenění jak z oboru (Gartner, Forrester), tak ocenění pro zaměstnavatele (AON Best Employers, The Most Desired Company)
- práce s nejnovějšími metodami vývoje a technologiemi (SCRUM, .NET, C#, HTML 5, start-up projekty) a vývoj vlastních opensource (framework Bobril, objektové databáze BTBD)
- možnost profesního a osobního růstu a náležitého odměňování
- možnost vycestování, ať už na kratší stáž nebo dlouhodobou pracovní cestu (pobočky a zákazníci po celém světě)
- moderní kancelářské prostory, relax zóny, fotbálek, polohovací stoly apod.

Název firmy

PROFI-MEN, s.r.o.

Kontaktní osoba:
Vladimír Pozdníček
Mobil: 495 512 582, 602 114