Projektový manažer (řízení projektů elektro nebo MaR) Pardubice, Hradec Králové

Aktualizováno:

26. 3. 2020

Lokalita pracoviště:

Pardubice, Hradec Králové

Nabízený plat:

30 000 - 45 000 Kč

Značka:

B2193

Zařazeno na pozici:

Projektový manažer Pardubice

Požadavky

Hledáme projektového manažera, který dokáže vést a řídit projekty a projektové týmy.Hledáme schopnost stanovit časový a finanční plán projektu a řídit případné změny.Očekáváme aktivní a akční  přístup.

- SŠ/ VOŠ/ VŠ vzdělání se zaměřením na obory elektro nebo průmyslovou automatizaci,
- aktivní znalost AJ pro komunikaci s pracovníky zákazníka a investora,
- zkušenosti s řízením projektů elektro nebo MaR aspoň 2 roky,
- znalost MS Office na velmi dobré uživatelské úrovni (zejména MS Excel),
- ochota na sobě pracovat, vnitřní motivace při plnění úkolů,
- aktivní přístup k životu a práci,
- zodpovědnost, spolehlivost,
- vynikající komunikační schopnosti a pečlivost,
- ŘP B

Náplň práce

- komplexní řízení projektů a projektových týmů
- sestavení, vedení a organizace práce projektového týmu,
- řízení zakázky ve všech fázích realizace,
- aktivní účast na realizaci zakázky(prpojektu) i přímo v místě,
- kontrola úplnosti a správnosti montážních deníků,
- příprava podkladů pro fakturaci, dodržení frekvence fakturace,
- zajištění předání výstupů z projektu a jeho akceptace všemi zúčasněnými stranami,
- příprava a koordinace výběrových řízení,
- reporting - vedení agend, statistik
- účast při jednáních se zákazníkem

Nabízíme

Dále nabízíme:
- dlouhodobá perspektiva uplatnění
- práce ve velmi přátelském kolektivu,
- možnost dalšího odborného růstu a seberealizace,
- příspěvěk na stravování,
- placené volno ve dnech mezi vánočními svátky,
- využití znalosti AJ a jazykové kurzy pro další rozvoj,
- zázemí tradiční české společnosti,
- účast na velmi zajímavých projektech i v zahraničí,
- naprostá samostatnost v práci,
- možnost seberealizace,
- firemní benefity

Název firmy

PROFI-MEN, s.r.o.

Kontaktní osoba:
Vladimír Pozdníček
Mobil: 495 512 582, 602 114