Učitel/ka mateřské školy Litovel

Aktualizováno:

28. 11. 2019

Lokalita pracoviště:

Litovel

Firma:

Církevní mateřská škola Svatojánek v Litovli

Požadavky

- Pedagogické vzdělání v oboru předškolní pedagogika (SŠ či VŠ) - pozitivní přístup k dětem se speciálními potřebami - psychickou odolnost - schopnost týmové spolupráce - kreativita

Náplň práce

Hledáme učitelku mateřské školy na plný úvazek do Církevní mateřské školy Svatojánek v Litovli. Práce je určena i pro absolventy.

Nabízíme

- pracovní smlouvu na plný úvazek¨ - zázemí stabilní organizace - odpovídající finanční ohodnocení, odměny - další vzdělávání a prostor pro odborný růst - 40 dnů dovolené - přátelský kolektiv, rodinné prostředí

Kontaktní osoba:
Mgr. Hana Češková
Tel: 734435239
E-mail: reditelka@skolkasvatojanek.cz