Operátor výroby Žatec

Aktualizováno:

27. 11. 2019

Lokalita pracoviště:

Žatec

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe

Nabízený plat:

20000 - 28000 Kč za měsíc

S ubytováním:

Ano

Firma:

ARWA Personaldienstleistungen s.r.o.

Požadavky

Zajímá Vás práce ve výrobě? Chcete mít možnost volby směn? Jeste zruční a spolehliví? Pak hledáme právě Vás!

Náplň práce

Jestli Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat.

Nabízíme

Co od nás můžete očekávat? Nabízíme práci v automotivu, jedná se převážně o ohýbání a laserování plechů. Nemusíte se ničeho bát, práci není fyzicky náročná, tudíž je vhodná i pro ženy. Nástupní mzdu ve zkušební době 20.000Kč Umíme si vážit poctivých zaměstnanců, kteří chodí pravidelně do práce a nemají žádnou absenci. Docházkový bonus je u nás 2.000Kč. Příplatky za přesčas jsou u nás samozřejmostí. Pokud k nám budete dojíždět, poskytujeme i příspěvek na dopravu 1.000 Kč. Zaškolení je u nás samozřejmostí.

Kontaktní osoba:
Aneta Dittrichová
Tel: 352601786
E-mail: karlovyvary@arwa.cz