Kontrolor/ka kvality v automobilovém průmyslu - 120 - 155 Kč/hod Liberec

Aktualizováno:

13. 1. 2020

Lokalita pracoviště:

Liberec

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek, Částečný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe, Důchodce

Nabízený plat:

120,- - 155,- Kč/hod.

Značka:

LBC

Požadavky

- dobrý zrak na blízko (brýle nevadí)
- časovou FLEXIBILITU,
- manuální zručnost, fyzická zdatnost, pečlivost, zodpovědnost
- ochotu pracovat ve směnném provozu

Náplň práce

Společnost FLEXIMA s.r.o. působí na trhu v ČR již více než 20 let a za dobu svého působení pracovala pro více než 4000 zákazníků z celého světa. Firma působí v oblasti outsourcingu kontroly kvality pro dodavatele a finalisty automobilového průmyslu. FLEXIMA provádí kontrolní, opravné, rework práce a poskytuje služby v managementu kvality.

INFORMACE O PRACOVNÍM MÍSTĚ

Vizuální kontrola dílců podle předepsaných kritérií, dále třídění, manipulace a balení. Písemné zpracování výsledků práce. Práce vestoje, dílce jsou zpravidla v rozmezí 1 až 5 kilogramů.

Práce probíhá pod vedením zkušeného kolegy (máte možnost se na cokoli zeptat, vyřešit případné nejasnosti přímo na místě).

Zaučíme každého nováčka, adaptaci přizpůsobíme Vašim zkušenostem. Vítáme i absolventy.

Nabízíme

- Mzda dle zaučení 120,- až 155,-Kč
- Proplácené přestávky
- Příplatky za noc, SO+NE, Sv.
- Měsíční prémie dle výsledků
- Odměnu za dlouhodobou kvalitu
- Odměna za doporučení nového pracovníka
- Motivační program pro klíčové zaměstnance
- Možnost kariérního růstu pro schopné a ambiciózní kolegy
- Firemní pracovní oděv
- Práci v profesionálním týmu
- Vedení férovým šéfem
- Zázemí ryze české tradiční firmy

Název firmy

FLEXIMA s.r.o. - pobočka

Kontaktní osoba:
Tomáš Borůvka
Mobil: 731155976