Manažér/ka jakosti - hlavní kontrolor/ka Krnov

Aktualizováno:

25. 11. 2019

Lokalita pracoviště:

Krnov

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Zařazeno na pozici:

kontrolor Bruntál

Požadavky

SŠ (VŠ) vzdělání strojního zaměření
Schopnost odpovídat za kvalitu, zjišťování a odstraňování příčin zmetků. Schopnost přihlížet ke všem možnostem zvýšení produkce, podávat návrhy na změny technologických postupů ke zlepšení organizační a technické úrovně pracovišť a realizovat účinná opatření. Orientovat se v systému ISO 9001 a jeho norem.
Pracovitost, přirozenou autoritu a 100% loajalitu.

Náplň práce

Zodpovídá za řádné řízení vstupní, mezioperační (výrobní) a výstupní kontroly kvality. Zpracovává analýzu zmetkovitosti a podává návrhy nápravných opatřen. Zodpovídá za tvorbu, řízení a rozvoj systému kvality, optimalizuje procesy managementu kvality, prosazuje a aplikuje moderní metody kvality v celé organizaci.Připravuje a je zodpovědný za potřebné dokumenty k externímu auditu, zodpovídá za tvorbu interních směrnic a norem systému kvality. Zajišťuje kontakt s externími stranami v záležitosti vztahujících se k systému managementu kvality.

Nabízíme

Zajímavé platové ohodnocení s možností prémiového růstu.
Dlouhodobé stabilní zaměstnání.
Příjemné pracovní prostředí.
Pracovní úvazek 5 dní/ 37,50 hod.
Účast na firemních akcí, mobilní telefon.
Jazykové vzdělávání.
Dotované závodní stravování.

Poznámka

Nástup od ledna 2020

Název firmy

Květoslav Bašista

Kontaktní osoba:
Jana Siudová
Mobil: 777 782 729
Tel: 554 645 615