Geodet / Zeměměřič Hradec Králové

Aktualizováno:

24. 1. 2020

Lokalita pracoviště:

Hradec Králové

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe

Nabízený plat:

25000 Kč za měsíc

Požadavky

- minimálně středoškolské vzdělání s maturitou ( VŠ v oboru geodézie/kartografie velkou výhodou)
- řidičský průkaz skupiny B (cestování za zakázkami v rámci celého regionu východních Čech)
- znalost práce na PC (geodetické programy, MS Office)

Náplň práce

- samostatné řešení geodetických zakázek
- zpracování geodetické dokumentace pro základní úlohy v inženýrské geodézii, katastru nemovitostí, pokud budete mít chuť tak i z leteckého snímkování a laserového skenování
- měření v terénu samostatně i v kolektivu

Nabízíme

- mzda 25 000 – 40 000,- Kč/měs., v závislosti na zkušenostech, kvalifikaci
- čtvrtletní prémie
- pracovní smlouva na dobu neurčitou
- stravenky ve výši 118 Kč (našestravenka)
- 20 dní dovolené
- 2 dny sick day
- celofiremní volno mezi svátky
- po zapracování příspěvky na penzijní připojištění (500 Kč)
- pracovní doba v návaznosti na přidělených zakázkách od 7:00 do 15:30
- služební telefon
- příjemné pracovní prostředí – kávovar na pracovišti
- notebook
- práce s nejmodernější měřící technikou (One-man systémy, UAV prostředky, GNSS s IMU)
- po zapracování a pro samostatné pracovníky firemní automobil do vlastního užívání

Poznámka

Nástup ihned!

Název firmy

Geodézie Východní Čechy spol. s r.o.

Kontaktní osoba:
Ing. Aleš Černý
Mobil: 737335656
Tel: 495537051