Provozní elektrikáři Hnojník

Aktualizováno:

13. 11. 2019

Lokalita pracoviště:

Hnojník

Nabízený plat:

19000 Kč

Značka:

17041060784

Náplň práce

Aktualizace - 12. 11. 2019
Požadujeme - vyhl. 50/78 Sb., min. §6, ŘP sk. B. Výhodou - jeřábnický a vazačský průkaz, obsluha manipulačních (motorových vozíků), ŘP sk. T, C, E, C+E, svářečský kurz.
Předem volat na tel. č.: 602 852 474 nebo zaslat životopis na e-mailovou adresu: ppalickova@sshr.cz
Pracoviště: Hnojník

Podobné nabídky práce

Elektrikáři - Bavorsko (Německo) - nástupní prémie 500 euro!

aktivní nabídka Německo Dremo Personaldienstleistung GmbH
od cca 2300 Euro netto /měsíc S ubytováním

Provozní elektrikář

aktivní nabídka Ostrava Vítkovické slévárny, spol. s r.o.
22000 - 27000 Kč za měsíc

Provozní zámečník

aktivní nabídka Ostrava Vítkovické slévárny, spol. s r.o.
20000 - 22000 Kč za měsíc

účetní

aktivní nabídka Frýdek-Místek Účto 3000 s.r.o.

Obchodní zástupce s exklusiv. zastoupením v regionu až 70000Kč

aktivní nabídka Ostrava , Frýdek Místek GEMSTONED s.r.o.
provize až 70.000kč + náhrada za vlastní automobil

Referent zakázek - kalkulant

před 4 dny Okres Frýdek-Místek Specialist Service, s.r.o.

Barman / výčepní

aktivní nabídka Frýdek-Místek W - Personal Service s.r.o.

Servírka / číšník

aktivní nabídka Frýdek-Místek W - Personal Service s.r.o.

Skladník VZV - ubytování zdarma, motivujicí mzda

aktivní nabídka Písek Manuvia a.s. organizační složka
S ubytováním

IT technik

aktivní nabídka Frýdek-Místek SPPA group s. r. o.

Název firmy

Správa státních hmotných rezerv

Kontaktní osoba:
Ing. Petra Paličková
Tel: +420 602 852 474
E-mail: ppalickova@sshr.cz

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.


Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu Jobsik.cz vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace