*Sociální pracovník pro Terénní program - Žďár nad Sázavou

Aktualizováno:

20. 11. 2019

Lokalita pracoviště:

Žďár nad Sázavou

Nabízený plat:

22800 - 34320 Kč

Značka:

17330160748

Náplň práce

Popis pozice: přímá práce s klienty v sociálně vyloučené lokalitě, terénní forma práce, vedení dokumentace o průběhu služby.
Osobnostní požadavky:
" zájem o klienty, respekt k jejich individualitě, pozitivní a empatický přístup
" odpovědnost, loajalita a schopnost pracovat v týmu i samostatně
" dostatečná psychická odolnost vůči stresu a zvládání náročných situací
" schopnost pracovat s konflikty a chybami, umění vyjednávat
" ochota vzdělávat se
Nabízíme: práci v malém týmu, zajímavou a rozmanitou práci, supervizi, celý úvazek, jednosměnný provoz od 8.00 hod., vhodné i pro absolventy
Životopis, motivační dopis a kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání zasílejte do 9.12.2019.
Příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené, sick days, výhodný mobilní tarif i pro členy rodiny