Specialista kontaktu s firemními zákazníky Vodafone České Budějovice

Aktualizováno:

27. 3. 2020

Lokalita pracoviště:

České Budějovice

Nabízený plat:

až 35 000,- Kč/ měsíc

Požadavky

Jistota PRÁCE, jistota PENĚZ v této nelehké době!! Přidejte se k nám!
Jak poznáš, že jsi tím pravým uchazečem?
• Máš příjemný hlasový projev a čeština je tvůj rodný jazyk.
• Pro komunikaci s lidmi nepotřebuješ manuál, naopak si bez problémů vystačíš se svým přirozeným komunikačním talentem.
• Dokážeš skloubit vyřizování telefonního hovoru a současné bezchybné zapisování údajů do počítače.
• Velkou výhodou je, když už máš nějaké zkušenosti s prací v call centru nebo s prodejem.

Náplň práce

Co bude tvým posláním?
• Budeš pečovat o stávající firemní zákazníky Vodafone, rozšiřovat a zlepšovat jejich služby.
• Základní práce s PC.
• Soutěžit, smát se a rozvíjet se.

Nabízíme

Proč do toho jít?
• Jistota práce díky stálým projektům.
• Jistota toho, že peníze dostanete vždy včas.
• Máš volbu pracovního úvazku – 8, 7 a 6 hodinový.
• Už jsi někdy v zaměstnání dostával nanuky, pizzy, ovoce nebo třeba i koblihu? U nás je to běžné.
• Budeš v rodinném kolektivu a krásném pracovním prostředí (Administrativní centrum PIANO).
• Pro špičkové operátory možnost až 28 dní volna.
• Získáš zvýhodněné mobilní tarify pro tebe i tvé okolí.
• Při splnění týdenního plánu máš páteční odpoledne volné!
• Pracovní doba PO - PÁ (8:00 - 16:30 – dle pracovního úvazku), víkendy a svátky volno.!

Poznámka

Pokud se ti líbíme, tak nám zavolej na 380 900 122, nebo rovnou pošli svůj životopis na nabory@atoda.cz

Nakonec se můžeš podívat na Facebook a na LinkedIn, jak to u nás ve firmě žije:
Facebook: https://1url.cz/xMRgO - ATODA Pracujvpohode.cz
LinkedIn: https://1url.cz/XMRgY - ATODA Pracujvpohode.cz

Název firmy

ATODA Telemarketing, spol. s r.o

Kontaktní osoba:
Eliška Hesová
Tel: 380 900 122